Bank zmieniającego się świata

Czarna karta kredytowa BNP Paribas Wealth Management najlepsza w rankingu Forbesa

Karta kredytowa Mastercard World Elite, wydawana Klientom BNP Paribas Wealth Management, zajęła pierwsze miejsce w rankingu czarnych kart kredytowych magazynu Forbes.

- Karta kredytowa Mastercard World Elite, kryje w sobie bogaty zakres usług, skonstruowanych tak, aby zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających Klientów. To produkt, który pozwala poczuć się wyjątkowo w każdym miejscu na świecie, a co najważniejsze zapewnia komfort i bezpieczeństwo w podróży zarówno użytkownikom karty jak też ich bliskim – mówi Beata Majewska, dyrektor zarządzający Pionu Wealth Management w Banku BNP Paribas. – Cieszymy się, że nasza dbałość o najwyższą jakość usług została po raz kolejny doceniona przez magazyn Forbes, a nasza czarna karta, zajęła pierwsze miejsce w rankingu – dodaje.

Wśród atutów karty, magazyn Forbes wskazał m.in.

  • Szeroki pakiet ubezpieczeń gwarantujący pokrycie kosztów leczenia ubezpieczonych i współubezpieczonych (w tym dzieci, a także wnuków). Poziom ubezpieczenia opiewa na sumę do 7,5 mln euro na osobę, nawet w przypadku, gdy płatność za podróż nie została zrealizowana kartą Mastercard World Elite, co wyróżnia Bank BNP Paribas od konkurencji.
  • Ubezpieczenie zakupów online, w tym gwarancję najniższej ceny, a więc zwrot różnicy między ceną za zakupiony produkt, a niższą ceną tego samego produktu do kwoty 2 tys. zł.
  • Brak prowizji za przewalutowanie transakcji dokonywanych w walutach obcych, także w przypadku wypłaty gotówki z zagranicznych bankomatów.
  • Usługi dodatkowe typu: całodobowy concierge, dostęp do saloników VIP LoungeKey na lotniskach oraz dostęp do ponad miliona hotspotów na całym świecie w ramach Boingo Wi-Finder, usługę Fast Track na Lotnisku Chopina.
  • Karta jest doskonałym wyborem dla osób korzystających z rozwiązań cyfrowych, gdyż współpracuje z Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, SwatchPAY! i Xiaomi Pay.
  • Atrakcyjną ofertę dla nowych Klientów, w tym: brak opłaty za korzystanie w pierwszym roku. W kolejnych latach opłata nie jest pobierana, gdy wartość rocznych obrotów osiągnie 84 tys. złotych. Okresowo, bank ofertuje także promocje, w ramach których zapewnia niższe oprocentowanie salda zadłużenia przenoszonego z innego banku.

Pierwsze miejsce w rankingu czarnych kart kredytowych miesięcznika Forbes to kolejny sukces BNP Paribas Wealth Management, który został zwycięzcą w tegorocznej edycji WealthBriefing European Awards w kategorii Wealth Management Business w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, a w połowie ubiegłego roku zdobył tytuł Best Private Bank in Poland w międzynarodowym konkursie Global Private Banking Innovation Awards organizowanym przez wydawcę magazynów The Global Private Banker i The Digital Banker.

Alternatywne formaty

Kontakt dla Mediów

Izabela Tworzydło

Dyrektorka Dep. Komunikacji Korporacyjnej, Rzeczniczka prasowa

BNP Paribas Bank Polska

napisz wiadomość

Biuro Prasowe

BNP Paribas Bank Polska

Kasprzaka 2

01-211 Warszawa

napisz wiadomość