Bank zmieniającego się świata

Sezon festiwali filmowych trwa! Z kartą filmową Visa od Banku BNP Paribas miłośnicy kina podczas tych wydarzeń mogą poczuć się wyjątkowo i skorzystać z atrakcyjnych benefitów

Lato to czas, kiedy sztuka filmowa króluje w Polsce. Miłośnicy kina mogą cieszyć się nieprzerwaną serią festiwali w wielu miastach, gdzie czeka na nich mnóstwo projekcji, spotkań z artystami i wyjątkowych wydarzeń. Od plenerowego BNP Paribas Kina Letniego Sopot-Zakopane, przez seanse dla prawdziwych koneserów na BNP Paribas Dwa Brzegi, po ekologiczny BNP Paribas Green Film Festival w Krakowie – jednym słowem, każdy kinoman znajdzie coś dla siebie. Dzięki karcie filmowej Visa od Banku BNP Paribas festiwalowy czas może być jeszcze lepszy. Bank, w duchu swojego wieloletniego motta „We Love Cinema” przygotował dla użytkowników karty specjalne benefity, które dostarczą festiwalowiczom dodatkowych atrakcji i korzyści.

W tym wyjątkowym czasie Bank BNP Paribas wspiera miłośników kina swoją ofertą – Kontem Otwartym na Ciebie z Kartą Visa Filmową. Już od roku bank pozwala Klientom wyrażać swoją filmową pasję poprzez tę specjalną kartę, która w tym sezonie oferuje jeszcze więcej korzyści, zarówno podczas festiwali, jak i poza nimi.

- BNP Paribas kocha kino. Grupa na świecie wspiera kinematografię od przeszło stu lat, czyli praktycznie od samego początku istnienia tej formy sztuki. W Polsce praktycznym wyrazem tego wsparcia są zarówno nasze partnerstwa z festiwalami, jak i unikalna karta filmowa. Zanurzenie się w magii kina to nie tylko dobra decyzja na co dzień, ale i podczas wakacji. Dlatego zachęcamy, aby letnie podróże po Polsce łączyć z filmowymi seansami na festiwalach. Dzięki naszej karcie filmowej te doświadczenia mogą stać się jeszcze bardziej wartościowe i atrakcyjne dla fanów kina – mówi Małgorzata Wasiuk, dyrektorka Strategii Marki i Aktywizacji w Banku BNP Paribas.

Karta filmowa już od roku zrzesza fanów kina i oferuje stałe korzyści

Karta Visa Filmowa w ofercie banku jest już od roku, zachęcając przez cały ten czas do licznych promocji i konkursów filmowych. Teraz objęta została specjalną akcją „Karta Filmowa na lato”. Pierwsze 10 000 osób, które w okresie od 1 lipca do 30 września br. otworzy w Banku BNP Paribas Konto Osobiste wraz z Kartą otrzyma – prócz samej Karty filmowej i pozostałych korzyści płynących z otwarcia Konta Osobistego w banku - kod CANAL+ online umożliwiający bezpłatny, trzymiesięczny dostęp do Pakietu CANAL+ z Netflix (Plan Standard) w Serwisie CANAL+ online. Warunkiem uzyskania kodu jest albo wpływ na konto minimum 1000 zł, albo wykonanie 4 transakcji bezgotówkowych kartą powiązaną z danym kontem.

Festiwalowe okazje

Wakacje obfitują w seanse filmowe kina różnego gatunku, a z kartą filmową uczestnictwo w festiwalach może być jeszcze bardziej wygodne i pełne atrakcji. Trwający już BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane to wydarzenie, które pozwala cieszyć się filmami na świeżym powietrzu przez całe lato. Podczas festiwalu BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane posiadacze karty filmowej mogą skorzystać, w każdym z trzech miast (we wtorki i środy pokazy odbywają się też w Giżycku), z licznych przywilejów, bezpłatnego popcornu oraz miejsca siedzącego na leżaku. Dodatkowo, w Sopocie użytkownicy karty mogą cieszyć się miejscem w specjalnej strefie VIP oraz 20% zniżką w festiwalowej kawiarni.
Od 1 lipca do 31 sierpnia, seanse odbywają się w odpowiednio wakacyjnym otoczeniu: w Sopocie pokazy mają miejsce na molo, na miłośników gór w Zakopanem czekają miejsca obok Krupówek, z widokiem na Giewont, a z kolei wtorkowe i środowe pokazy w giżyckiej Ekomarinie można oglądać nawet z pokładów jachtów. W ramach festiwalu, Bank BNP Paribas objął patronatem 3 sekcje specjalne: „We love Cinema”, „Dobre decyzje” i „Kobieta z kamerą”, w ramach których wyświetlane są filmy prezentujące historię kina oraz bliskie bankowi wartości.

Z kolei podczas legendarnego już Festiwalu Filmu i Sztuki BNP Paribas Dwa Brzegi, w Kazimierzu Dolnym i Janowcu nad Wisłą, posiadacze karty filmowej od Banku BNP Paribas mogą korzystać z wejścia „fast track” do głównego kina, omijając kolejki, oraz kupować bilety o 20% taniej. Dodatkowo Ci, którzy odwiedzą strefę Banku BNP Paribas, będą mieli okazję otrzymać specjalne niespodzianki. Wydarzenie rozpocznie się już 27 lipca i potrwa do 4 sierpnia.
W sekcji filmów dokumentalnych będzie można zobaczyć m.in. nagrodzonego Złotym Niedźwiedziem „Dahomey”, a także laureata Złotego Lajkonika 64. Krakowskiego Festiwalu Filmowego „Drzewa milczą”. W trakcie Festiwalu odbędzie się również tradycyjny Międzynarodowy Konkursu Filmów Krótkometrażowych, do którego zakwalifikowano 26 produkcji polskich i zagranicznych.

Z kolei w sierpniu bank będzie partnerem kolejnych, dwóch festiwali: BNP Paribas Green Film Festival w Krakowie (12-18 sierpnia) oraz All Inclusive Film Festival w Jastarni (23-25 sierpnia). Również podczas nich posiadacze karty filmowej Visa będą mogli liczyć na dodatkowe benefity i atrakcje.

Pasja Banku BNP Paribas do kina nie kończy się wraz z festiwalami. Konto Osobiste z Kartą filmową Visa ułatwia jej posiadaczom całoroczne realizowanie pasji dzięki 20% zniżki do kin sieci Helios oraz Cinema City.

Ponadto, jej użytkownicy mogą cieszyć się także korzyściami płynącymi z Visa Benefit Platform w wersji przygotowanej specjalnie dla nich lub skorzystać ze standardowej oferty platformy w postaci rabatów i innych ofert, m.in. do sklepów odzieżowych, wypożyczalni samochodów czy stron do rezerwacji podróży.

Więcej o karcie filmowej i jej benefitach można dowiedzieć się tutaj: Karta Visa Filmowa - BNP Paribas Bank Polska S.A.

Alternatywne formaty

Kontakt dla Mediów

Izabela Tworzydło

Dyrektorka Dep. Komunikacji Korporacyjnej, Rzeczniczka prasowa

BNP Paribas Bank Polska

napisz wiadomość

Biuro Prasowe

BNP Paribas Bank Polska

Kasprzaka 2

01-211 Warszawa

napisz wiadomość