Bank zmieniającego się świata
Menu

Kontakt dla mediów

Bank BGŻ BNP Paribas partnerem X edycji konkursu Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku

Już po raz dziesiąty przedsiębiorcze Polki mogą wziąć udział w konkursie Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku i pokazać szerokiej publiczności swoją biznesową działalność, promować własne projekty oraz inspirować innych do działania. Partnerem kategorii Start-up Roku w tegorocznej edycji konkursu jest Bank BGŻ BNP Paribas, a w jury głównym zasiada prezes Banku Przemek Gdański. 

Jury będzie oceniać zgłoszenia w kilku kategoriach – w zależności od wielkości firmy oraz tego, jak długo działa ona na rynku. W kategoriach otwartych – Biznes Roku, Start-up Roku, Pomysł na Start/Biznes lokalny, Liderka w Nowych Technologiach, Działalność społeczna - przedsiębiorczynie mogą zgłaszać się samodzielnie lub zostać nominowane przez osoby trzecie. 

Po zamknięciu przyjmowania zgłoszeń, aplikacje przejdą ocenę formalną Deloitte, a następnie trafią do odpowiedniej Loży Ekspertów, która wyłoni finalistki w każdej z kategorii. Następnie spośród nich jury główne, w którego składzie zasiada ponad 20 ekspertów wybierze laureatki - Bizneswoman Roku. 

Bank BGŻ BNP Paribas jest partnerem konkursu w kategorii Start-up Roku, w której nagrodzone zostaną prowadzone przez kobiety młode firmy, osiągające przychody poniżej 5 mln zł rocznie. W Loży Ekspertów oceniających zgłoszenia będzie zasiadał między innymi - Dariusz Maciołek – dyrektor zarządzający Pionu Komunikacji w Banku BGŻ BNP Paribas. Przy ocenie będą brane pod uwagę takie aspekty jak skalowalność firmy, innowacyjność pomysłu, efektywne wykorzystanie źródeł finansowania, przewaga konkurencyjna, potencjał rynkowy doświadczenie członków zespołu. 

BGŻ BNP Paribas promuje przedsiębiorcze kobiety i jest adwokatem zwiększenia ich roli w życiu gospodarczym. To jeden z aspektów naszej nowej kampanii „Dlaczego nie ma kobiet na banknotach”. Jednocześnie, jesteśmy otwarci na startupy, współpracujemy z młodymi innowacyjnymi firmami, wdrażamy wypracowane przez nie rozwiązania i nie ustajemy w poszukiwaniu nowych. Kategoria Start-up Roku w konkursie Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku łączy oba te wymiary naszej działalności, dlatego cieszę się, że jesteśmy parterem tej inicjatywy – mówi Dariusz Maciołek, dyrektor zarządzający Pionu Komunikacji w Banku BGŻ BNP Paribas. 

Oprócz kategorii otwartych, przewidziano również nagrody w kategoriach zamkniętych – Female Champion of Change, Male Champion of Change, Nauka i Biznes, Kobieta Sztuki, Grand Prix: Inspiratorka Roku. Nominacje w tych kategoriach przyznawane są przez jury konkursu, loże ekspertów, jury specjalne oraz przedstawicieli organizatora. 

Aby wziąć udział w X edycji konkursu Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku należy wypełnić zgłoszenie on-line na stronie internetowej https://bizneswomanroku.pl/kategorie/, wybierając wcześniej odpowiednią kategorię.

Kontakt dla Mediów

Izabela Tworzydło

Dyrektor Dep. Komunikacji Korporacyjnej, Rzecznik prasowy

BNP Paribas Bank Polska

napisz wiadomość

Biuro Prasowe

BNP Paribas Bank Polska

Kasprzaka 10/16

01-211 Warszawa

napisz wiadomość