Bank zmieniającego się świata

Bank BGŻ BNP Paribas zaprasza do Torunia na kolejne spotkanie z Dominiką Nawrocką

Pasja, determinacja, odwaga – bez nich realizacja żadnych marzeń nie byłaby możliwa. Pomocne w tym celu mogą okazać się również pieniądze. Jak odpowiednio połączyć wszystkie te elementy, aby osiągnąć sukces? Podpowie Dominika Nawrocka, która wyjaśni "Jak zrealizować swoje marzenia dzięki pasji, determinacji, odwadze i finansom!". Wykład odbędzie się już 29 listopada o godz. 18:00 w oddziale Banku BGŻ BNP Paribas (I piętro, sala nr 14) przy ulicy Wały Generała Sikorskiego 15 w Toruniu.  

  W życiu nic nie dzieje się bez kobiet i pieniędzy – mówimy w naszej kampanii. Pieniędzmi trzeba jednak umiejętnie zarządzać. Dlatego właśnie wspólnie z Dominiką Nawrocką chcemy przybliżyć temat edukacji finansowej. Uważamy, że najlepszą jej formą jest dzielenie się wzajemnymi doświadczeniami i wiedzą w tym zakresie. To z kolei najłatwiej osiągnąć podczas kameralnych spotkań, kiedy jest szansa szczerą rozmowę i ciekawą dyskusję – mówi Dariusz Maciołek, dyrektor zarządzający Pionu Komunikacji i Marketingu w Banku BGŻ BNP Paribas. 

Podczas czwartkowego spotkania w Toruniu uczestnicy będą mieli szansę nie tylko wysłuchać wykładu, ale również wziąć udział w dyskusji, która pomoże im rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące realizacji ich zamierzeń i uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania. Na koniec spotkania, każdy z uczestników otrzyma książkę "Kobieta i Pieniądze" wraz z autografem autorki i dedykacją na życzenie.  

 Pieniądze to paliwo do realizacji wielu – mniejszych i większych – działań. Maria Skłodowska Curie prawdopodobnie nie odkryłaby radu i polonu tak szybko, gdyby nie pieniądze, które pozwoliły jej prowadzić badania naukowe. Środki finansowe, to jednak nie wszystko. Trzeba jeszcze wiedzieć, do jakiego celu się zmierza i być konsekwentnym w swoich działaniach. Dr Irena Eris prawdopodobnie nie zbudowałaby wielkiego koncernu kosmetycznego, gdyby nie marzenia i determinacja. Choć z pozoru ta recepta na sukces może wydawać się prosta, w trakcie jej realizacji mogą pojawić się przeciwności – mówi Dominika Nawrocka, autorka książki "Kobieta i Pieniądze. 7 kroków edukacji finansowej dla kobiet" i założycielka organizacji zajmującej się edukacją finansową kobiet www.kobietaipieniadze.pl

Cykl spotkań z Dominiką Nawrocką to element trwającej kampanii www.nazmiany.pl prowadzonej przez Bank BGŻ BNP Paribas. Ponadto, w ramach współpracy z Fundacją Sukces Pisany Szminką,  Bank BGŻ BNP Paribas jest również partnerem konkursu Bizneswoman Roku w kategorii Start-up Roku.

Alternatywne formaty

Kontakt dla Mediów

Izabela Tworzydło

Dyrektorka Dep. Komunikacji Korporacyjnej, Rzeczniczka prasowa

BNP Paribas Bank Polska

napisz wiadomość

Biuro Prasowe

BNP Paribas Bank Polska

Kasprzaka 2

01-211 Warszawa

napisz wiadomość