Bank zmieniającego się świata
Menu

Kontakt dla mediów

Bank BNP Paribas po raz szósty zdobył srebrny Listek CSR Tygodnika „Polityka”

Tygodnik „Polityka” opublikował dziewiąte zestawienie Listków CSR, które opracowuje we współpracy z Forum Odpowiedzialnego Biznesu i firmą Deloitte. To już szósta edycja, w której Bank BNP Paribas zdobył srebrne wyróżnienie, plasując się wśród liderów CSR i zrównoważonego rozwoju.

Zestawienie powstaje na podstawie ankiet badających działania firm w obszarach takich jak ład korporacyjny, prawa człowieka, zachowania wobec pracowników, ochrona środowiska, dbałość o klienta, uczciwość biznesowa i zaangażowanie społeczne. W tym roku ankiety nadesłało 96 firm, z czego 68 zostało nagrodzonych.

- Odpowiedzialność jest elementem tożsamości Banku BNP Paribas. Dbamy o to, aby przejawiała się we wszystkich aspektach jego działalności, od finansowania rozwoju gospodarki i wspierania klientów w realizacji ich celów, poprzez dbałość o pracowników i partnerów biznesowych, po zaangażowanie społeczne i na rzecz środowiska naturalnego. Cieszymy się, że po raz kolejny zarządzanie obszarem CSR i zrównoważonego rozwoju  zostało docenione   mówi Maria Krawczyńska, Dyrektor Biura CSR – Społecznej Odpowiedzialności Biznesu w Banku BNP Paribas.

Srebrny Listek CSR, to kolejne wyróżnienie na tym polu zdobyte w tym roku przez Bank BNP Paribas. W bieżącym miesiącu, po raz drugi z rzędu, Bank został uznany za najbardziej odpowiedzialną firmę w Polsce, zajmując pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej oraz w kategorii „bankowość, sektor finansowy i ubezpieczeniowy” w czternastej edycji Rankingu Odpowiedzialnych Firm.

Kontakt dla Mediów

Izabela Tworzydło

Dyrektor Dep. Komunikacji Korporacyjnej, Rzecznik prasowy

BNP Paribas Bank Polska

napisz wiadomość

Biuro Prasowe

BNP Paribas Bank Polska

Kasprzaka 2

01-211 Warszawa

napisz wiadomość