Bank zmieniającego się świata

Karty kredytowe Banku BNP Paribas nagrodzone w rankingu Złoty Bankier

Bank BNP Paribas zajął trzecie miejsce w rankingu Złoty Bankier w kategorii „Karta kredytowa”. To kolejna nagroda zdobyta przez Bank po ubiegłorocznej złotej statuetce dla najlepszego kredytu hipotecznego. Najlepsze banki w kategoriach produktowych są wyłaniane przez ekspertów branżowych na podstawie wyników badania.

Nagroda została przyznana przez ekspertów portalu Bankier.pl i „Pulsu Biznesu”, na podstawie ankiet badających szczegółowe parametry oferowanych produktów.

- Wysokie miejsce to wynik m.in. bardzo dobrej oceny funkcjonalności naszych kart kredytowych. To bardzo cenne wyróżnienie. Po raz kolejny jesteśmy nagrodzeni w konkursie, w którym szczególny nacisk kładzie się na innowacyjność, najlepsze praktyki rynkowe i trafianie w potrzeby klientów – mówi Robert Mańczak, Dyrektor Departamentu Produktów Gotówkowych w Banku BNP Paribas.

Konkurs Złoty Bankier jest organizowany przez redakcje portalu Bankier.pl oraz dziennika „Puls Biznesu”. W tegorocznej edycji motywem przewodnim były pokolenia. Badając oferty produktowe, jurorzy sprawdzali nie tylko, czy banki uwzględniają różne grupy wiekowe klientów, ale także, czy proponowane produkty są dostosowane do ich realnych potrzeb i stylu życia.

W poprzedniej edycji konkursu Bank BNP Paribas zwyciężył w kategorii „Kredyt hipoteczny” i zdobył wyróżnienie w kategorii „Innowacja Fin-Tech” za wdrożenie podpisu elektronicznego firmy Autenti w procesach kredytowych.

Więcej informacji na temat rankingu Złoty Bankier można znaleźć na stronie: https://www.bankier.pl/zlotybankier/.

Alternatywne formaty

Kontakt dla Mediów

Izabela Tworzydło

Dyrektorka Dep. Komunikacji Korporacyjnej, Rzeczniczka prasowa

BNP Paribas Bank Polska

napisz wiadomość

Biuro Prasowe

BNP Paribas Bank Polska

Kasprzaka 2

01-211 Warszawa

napisz wiadomość