Bank zmieniającego się świata

Opracuj nowe rozwiązania marketingowe dla Banku BNP Paribas. Startuje 18. edycja Office Hours

Laboratorium Innowacji Banku BNP Paribas zaprasza startupy i doświadczone firmy do podjęcia wyzwania, polegającego na zbudowania narzędzia, które pozwoli, lepiej poznać nawyki i przyzwyczajenia użytkowników korzystających z aplikacji GOmobile. Analiza  danych pozwoli na poznanie potrzeb klientów Banku i dopasowanie dedykowanych ofert. Rekrutacja trwa do 16 listopada.

- Jako bank zmieniającego się świata stale doskonalimy nasze narzędzia, aby lepiej odpowiadać na potrzeby klientów, by jeszcze lepiej dopasowywać czas i miejsce na komunikację z nimi. Docelowo, chcielibyśmy także proponować klientom dedykowane rozwiązania dostosowane do ich aktualnych potrzeb i zainteresowań dotyczących np. zakupów, edukacji, rozrywki, zarówno w świecie realnym, jak i w sieci – mówi Radosław Kozłowski, Dyrektor Departamentu Rozwoju Relacji z Klientem w Banku BNP Paribas.

Bank BNP Paribas poszukuje startupu, doświadczonej firmy lub produktu z kategorii enterprise, który pomoże w bezpieczny i łatwy sposób zbierać, przetwarzać i wykorzystywać dane o zachowaniu użytkowników aplikacji mobilnej. W efekcie Bank będzie mógł – dobierając odpowiednie produkty i usługi – budować dla nich dodatkową mierzalną wartość.

Szczegóły dotyczące oczekiwań wobec firm dostępne pod linkiem

Eksperci Banku BNP Paribas czekają na zgłoszenia do 16 listopada br. do końca dnia. Po ocenie wszystkich zgłoszeń kilka wybranych firm zostanie zaproszonych do udziału w Office Hours, które tym razem odbędą się zdalnie, 24 listopada br. W ciągu tygodnia po wydarzeniu Bank wskaże od jednej do trzech firm, które przejdą do kolejnego etapu prac.

Office Hours są elementem „Kodeksu współpracy ze startupami” – uproszczonego procesu zakupowego dla technologii pochodzących od startupów. To autorskie podejście Banku BNP Paribas do współpracy z młodymi firmami technologicznymi. Do tej pory odbyło się 17 edycji Office Hours, w ramach których eksperci z Banku przyjrzeli się ponad 800 rozwiązaniom z rynku, wdrożono ponad 17 rozwiązań (np. chatbot EVA we współpracy z SentiOne) i podpisano cztery umowy ramowe.

Wszystkie firmy zainteresowane szczegółami i udziałem w Office Hours, Bank zaprasza do kontaktu pod adresem: startupy@bnpparibas.pl

Alternatywne formaty

Kontakt dla Mediów

Izabela Tworzydło

Dyrektorka Dep. Komunikacji Korporacyjnej, Rzeczniczka prasowa

BNP Paribas Bank Polska

napisz wiadomość

Biuro Prasowe

BNP Paribas Bank Polska

Kasprzaka 2

01-211 Warszawa

napisz wiadomość