Bank zmieniającego się świata

Bankowość prywatna Banku BNP Paribas najlepsza w regionie – poznaliśmy wyniki WealthBriefing European Awards 2023

W czwartek, 30 marca, w Londynie po raz jedenasty przyznane zostały nagrody WealthBriefing European Awards. W tegorocznej edycji BNP Paribas Wealth Management został zwycięzcą w kategorii Wealth Management Business w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Kolejne wyróżnienia trafiły również do Grupy BNP Paribas.

- Postrzegamy tę nagrodę jako potwierdzenie, że w trudnych i niestabilnych czasach podjęliśmy efektywne działania, aby zaspokoić zmieniające się potrzeby naszych Klientów i zapewnić im najlepsze rozwiązania w zakresie zarządzania majątkiem, zarówno prywatnym jak i biznesowym. To zasługa wiedzy, profesjonalizmu i zaangażowania naszego zespołu oraz przynależności do Grupy BNP Paribas. Dzięki niej oferujemy Klientom unikatowe na rynku rozwiązania inwestycyjne podparte globalnym doświadczeniem i wiedzą międzynarodowych ekspertów – mówi Beata Majewska, Dyrektor Zarządzający Pionu Wealth Management w Banku BNP Paribas

Zwycięzców tegorocznej edycji konkursu wyłonił panel ekspertów. Oprócz przyznania nagrody za obsługę Klientów w naszym regionie, jury zdecydowało się wyróżnić Grupę BNP Paribas za działania w całej Europie w trzech kategoriach: Private Bank – Client Service, Private Bank Customer Facing Digital Capabilities (Banking), Private Bank Customer Facing Digital Capabilities (Investments).

„BNP Paribas Wealth Management zapewnia prawdziwie holistyczne podejście do zarządzania majątkiem oraz posiada kompleksowe i innowacyjne podejście na wielu rynkach” – napisało jury w uzasadnieniu nagrody za całokształt działań w Europie, w których swój udział miał także polski zespół.

Nagroda w konkursie WealthBriefing European Awards 2023 to kolejne wyróżnienie dla BNP Paribas Wealth Management w ostatnich miesiącach. W czerwcu wydawca magazynów The Global Private Banker i The Digital Banker wyróżnił bankowość prywatną Banku BNP Paribas tytułem Best Private Bank in Poland w międzynarodowym konkursie Global Private Banking Innovation Awards.

Alternatywne formaty

Kontakt dla Mediów

Izabela Tworzydło

Dyrektorka Dep. Komunikacji Korporacyjnej, Rzeczniczka prasowa

BNP Paribas Bank Polska

napisz wiadomość

Biuro Prasowe

BNP Paribas Bank Polska

Kasprzaka 2

01-211 Warszawa

napisz wiadomość