Działania partnerskie Banku BGŻ
W ramach działań wspierających sprzedaż produktów bankowych, wiosną tego roku Bank BGŻ zainicjował program mający na celu nawiązanie bliskich relacji biznesowych z dealerami maszyn rolniczych, środków do produkcji rolnej, wybranymi niezależnymi doradcami finansowymi oraz firmami doradczymi wyspecjalizowanymi w obsłudze projektów współfinansowanych ze środków unijnych.
Projekt ma na celu efektywne wykorzystanie dodatkowego, alternatywnego kanału dystrybucji produktów i usług Banku BGŻ dedykowanych segmentowi agrobiznesu – powiedziała Dorota Czańka – Szymczak, dyrektor Departamentu Pośredników Banku BGŻ. Dodała, iż zawarte między stronami umowy partnerskie koncentrują się na świadczeniu usług o charakterze informacyjnym i promocyjnym.
Odnoszą się one do następujących produktów znajdujących się w ofercie Banku:
- kredytu w rachunku bieżącym na zasadach uproszczonych (Agro Linia),
- kredytu w rachunku bieżącym w złotych zabezpieczonego hipoteką (Agro Ekspres),
- kredytu inwestycyjnego na zasadach uproszczonych (Agro Inwestycja),
- kredytu inwestycyjnego na realizację projektów współfinansowanych z funduszy unijnych na lata 2007-2013 (Kredyt Agro Unia i Kredyt BGŻ – Unia),
- kredytu obrotowego w rachunku kredytowym.
Sektor rolno – spożywczy odgrywa kluczową rolę w działalności Banku BGŻ. Od lat służymy swoim klientom fachową wiedzą i doradztwem. Specjalizujemy się w finansowaniu zakupu maszyn, urządzeń rolniczych oraz wspieraniu beneficjentów unijnych środków pomocowych kierowanych do sektora agro jak i przedsiębiorstw – powiedziała Daria Oleszczuk, zastępca dyrektora Departamentu Finansowania Agrobiznesu w Banku BGŻ.
Rozwiązania Banku BGŻ wspomagają sprzedaż wiodących producentów i dealerów sprzętu rolniczego. Bank skupia się również na finansowaniu inwestycji z wykorzystaniem środków z Funduszy Unijnych na lata 2007-2013 z udziałem firm doradczych specjalizujących się w obsłudze projektów współfinansowanych ze środków unijnych. Więcej na www.bgz.pl w zakładce fundusze UE oraz w finansach dla rolnictwa.
Alternatywne formaty