Bank zmieniającego się świata

Kolejny etap wdrażania nowej bankowości internetowej dla firm Banku BNP Paribas. BiznesPl@net zmienia się w GOonline Biznes

Bank BNP Paribas sukcesywnie udoskonala bankowość internetową dla przedsiębiorstw i korporacji. 11 września nastąpi zmiana – nazwę BiznesPl@net zastąpi GOonline Biznes. Zmieni się strona logowania, a Klienci będą mieli do dyspozycji nowy, udoskonalony moduł Rachunki, pozwalający na bardziej intuicyjną i wygodną nawigację.

Jest to kolejny etap zmian realizowanych w ramach nowej odsłony bankowości internetowej Banku BNP Paribas. Dotychczas w systemie BiznesPl@net Klienci mogli korzystać już  z części systemuz  GOonline Biznes, która obejmowała moduły: Kredyty, Obsługa zleceń, Wnioski i dyspozycje, Mass collect oraz Inkasa eksportowe i importowe.

- Stawiamy na funkcjonalność i bezpieczeństwo. Wszystkie rozwiązania GOonline Biznes, które sukcesywnie dostarczamy przedsiębiorcom i korporacjom, są wypracowane we współpracy z naszymi Klientami, z nastawieniem na maksymalną wygodę i samodzielność użytkownika. Jednocześnie stosujemy najnowsze rozwiązania technologiczne, które zwiększają bezpieczeństwo Klientów w kanałach elektronicznych – mówi Maciej Glapa, Dyrektor Zarządzający Pionu Cash Management w Banku BNP Paribas. Prace nad nową bankowością internetową prowadzone są w metodyce Agile, dzięki czemu wszelkie usprawnienia  uwzględniane są na bieżąco, na etapie opracowywania wdrożenia – dodaje.

Po 11 września sposób logowania Klientów biznesowych do bankowości internetowej Banku BNP Paribas pozostanie taki sam – nie zmieni się ani login, ani metody autoryzacji. Zmieni się adres i wygląd strony logowania. Pojawi się nowa kolorystyka i szata graficzna. Najważniejsze są jednak zmiany strukturalne. Nowy moduł Rachunki, to  intuicyjny wygląd i dodatkowe funkcjonalności. Klienci będą mogli zarządzać widokiem listy rachunków, zmieniać ich kolejność na liście, sortować i filtrować historię transakcji na wielu kontach jednocześnie w kontekście pojedynczej firmy, jak i holdingu. Możliwe będzie dodawanie rachunków do ulubionych i nadawanie im nazwy. Jednocześnie zachowany zostaje ten sam zakres uprawnień użytkowników i schematy akceptacji oraz sposób zlecania przelewów i generowania wyciągów. 

Alternatywne formaty

Kontakt dla Mediów

Izabela Tworzydło

Dyrektorka Dep. Komunikacji Korporacyjnej, Rzeczniczka prasowa

BNP Paribas Bank Polska

napisz wiadomość

Biuro Prasowe

BNP Paribas Bank Polska

Kasprzaka 2

01-211 Warszawa

napisz wiadomość